mgr Tomasz Łuczak – Główny Trener

tomasz łuczak

Trener biznesu, praktyk i szkoleniowiec.

mgr Tomasz Łuczak – od 25 lat przedsiębiorca, pasjonat psychologii i relacji międzyludzkich, trener rozwoju osobistego, Coach a prywatnie mąż ojciec i przyjaciel. W pracy ceni relacje, warsztat i małe grupy. Kocha ludzi i nauczanie. 

Magister Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale – Sztuka – kierunek wychowanie muzyczne.

Obecnie Prezes kilku spółek. Autor projektów biznesowych od budowy domów jednorodzinnych przez sieć restauracji po sieć Apartamentów.

 Ze szkoleniami związany od 2009 roku. Praktyk biznesu i lider od 25 lat

BIOGRAFIA

Pochodzę z zachodniej Polski. Ktoś kiedyś powiedział: „ Zacznij robić to co kochasz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować” i to zdanie najlepiej charakteryzuje moją osobę. Od kiedy pamiętam, miałem w sobie żyłkę przedsiębiorcy. W czasach mojej młodości, przedsiębiorca , nazywany potocznie i nawet z napiętnowaniem społecznym w Polsce Ludowej określany był mianem
„prywaciarz” . Okres mojego dojrzewania, przypadł na okres przemiany w Polsce i bycie biznesmenem, stało się atrakcyjne i mocno interesowało , co trzeba zrobić, aby nim się stać.

Pierwszą pracę, a właściwie współpracę podjąłem  już 1991 roku w myjni samochodowej. W jednej z pierwszych ręcznych myjni w Zielonej Górze, zarabiałem całkiem godne pieniądze, spotykając jednocześnie jednych z pierwszych zielonogórskich biznesmenów, którzy przyjeżdżali myć swoje świeżo zakupione zagraniczne samochody. Zawsze zastanawiałem się i co oni robą, że zarabiają takie pieniądze.

W tamtych czasach nie było internetu, komputerów a nawet wartościowych książek o tematyce biznesowej. Podświadomie szukałem mentora, osoby, która pomoże mi odpowiedzieć na moje pytania a jednocześnie pomoże zdobyć to o czym marzę.

Szkolenia to jego największa, życiowa pasja.

Po 25 latach mam za sobą mnóstwo sukcesów lecz również dwie potężne porażki, które paradoksalnie okazały się najlepszymi lekcjami w moim życiu.

Organizowałem w życiu wiele projektów takich jak budowa osiedla nowoczesnych domów z bala drewnianego, sieć restauracji Berlin Kebab, budowa struktury handlowej dla jednej z największych firmy w Branży sprzedaży bezpośredniej, Firmę szkoleniową, Sieć Apartamentów Flat White.

Uważam, że dzięki mojemu ogromnemu doświadczeniu i praktycznemu podejściu do zagadnień biznesowych w Polsce, jestem w stanie wnieść wiele korzystnych wskazówek i podpowiedzi.

Dziś otaczam się ludźmi w moim zespole ,którzy posiadają większą i mocno ukierunkowaną wiedzę w dziedzinie księgowości, przepisów prawa i praktycznie to wykorzystuję w swoich projektach.

Cieszę się, że mogę dzielić się moją wiedzą z osobami, którzy podobnie jak ja, chcą wziąć sprawy w swoje ręce i nie boją się ryzyka z tym związanego.

Od 6 lat jestem certyfikowanym Trenerem NLP i prowadzę, małe kameralne warsztaty dla osób , które chcą dowiedzieć się czego chcą w życiu.

Moje doświadczenia z pewnością pozwolą Ci uniknąć wielu błędów, która ja popełniłem na swojej drodze.

Tomasz Łuczak

Czy zadałeś sobie kiedyś pytania: „Jakie są moje możliwości, jak mogę je wykorzystać, co mogę dzięki sobie osiągnąć, jak mogę mieć to, czego chcę i jak mogę kształtować swoje życie tak, by przynosiło mi satysfakcję?”

UMIEJĘTNOŚCI

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • prowadzenie warsztatów w grupach powyżej 200 osób
  • budowanie marki
  • praca w grupie
  • social media (prowadzenie fanpage, budowanie marki)
  • sprzedaż bezpośrednia
  • tworzenie indywidualnych planów treningowych (3,6,9 i 12 miesięcznych)
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz motywacyjne

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną:

    Translate »